REKLAMA

WYRÓŻNIONE

icon DAR-GOŚ
Drzwi drewniane: drzwi zewnętrzne,różne wzory-dostępne od ręki. Drzwi wewnętrzne na każdy wymiar z regulacją fut (...)
Czytaj Więcej

icon Parkiety
(...)
Czytaj Więcej

AKTUALNOŚCI OD FIRM

Lista Firm

Europejska Uczelnia w Warszawie

Europejska Uczelnia w Warszawie logo
W naszej ofercie znajdą Państwo edukację na poziomie wyższym. Europejska Uczelnia w Warszawie zaprasza na studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie, na takie kierunki jak: administracja, zarządzanie, pedagogika, marketing, logistyka i innych. Nacisk stawiamy na efektywną naukę, przyjazną atmosferę na uczelni, przystępne ceny. Więcej o naszej ofercie edukacyjnej i kierunkach studiów na stronie www eu.edu.pl.

Feel & Dance Kreatywne Studio Tańca Anna Kłapkowska

Feel & Dance Kreatywne Studio Tańca Anna Kłapkowska logo
Szkoła Feel&Dance oferuje zajęcia taneczne dla wszystkich którzy pragną pod nadzorem specjalisty wyszkolić się tanecznie. Naszymi klientami są dzieci w rozmaitym wieku, studenci i osoby starsze, mamy także dodatkowe szkolenia taneczne dla przyszłych młodych par, singli i rodziców z dziećmi

Global Edu

Global Edu logo
Chcesz studiować za granicą? Świetnie natrafiłeś. Przedsiębiorstwo GlobalEdu proponuje Ci studia w najbardziej prestiżowych ośrodkach naukowych na świecie. Oferujemy studia w takich państwach, jak: Kanada, Stany Zjednoczone, Australia, Wielka Brytania. Przebywają poza Polską znakomicie nauczysz się języka obcego i nawiążesz nowe przyjaźnie. Co zyskujesz korzystając z naszej oferty? Specjalistyczną obsługę, indywidualne poradnictwo, ciągłą pomoc, pomoc w nauce do egzaminów oraz także wizę, zakwaterowanie, bilet lotniczy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie Państwa wahania.

Global Sport Academy Sp. z o.o.

Global Sport Academy Sp. z o.o. logo
Jeśli poszukują Państwo specjalistycznych kursów z zakresu fitnesu to bardzo dobrze Państwo trafili. Wykształciliśmy już 1000 trenerów którzy bez problemu znaleźli pracę w tym zawodzie. Wyróżniamy się nowatorskimi szkoleniami a także cechuje nas wysokie doświadczenie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług naszych usług.

gwsp

gwsp logo
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości to pionierska uczelnia edukująca przyszłych ekonomistów, analityków oraz kierowników. Dostarcza specjalistyczną wiedzę teoretyczną, jednak zwłaszcza kładzie nacisk na zróżnicowane zajęcia praktyczne będące wstąpieniami do rół zawodowych. Szkoła proponuje studia licencjackie i podyplomowe zarówno w trybie dziennym, jak i niestacjonarnym. Jednak GWSP to nie wyłącznie studia, ale także mnóstwo rozlicznych szkoleń i warsztatów.

Happy Land

Happy Land logo
Kursy i korepetycje z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nowoczesne, naturalne metody nauki. W wakacje pólkolonie dla dzieci z językiem angielskim.

HBF Monika Gierczyńska

HBF Monika Gierczyńska logo
Firma LDRIVE oferuje naukę jazdy oraz kurs doszkalający dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z prowadzeniem samochodu. Nasze usługi odbywają się na najwyższym poziomie. Stramy się prowadzić naukę jazdy w sposób jasny i zrozumiały tak, żeby kursant wykonywał manewry na drodze z pełną świadomością. Nasza oferta składa się z 30 godzin teoretycznych i praktycznych, które można względem potrzeby poszerzać.

High5 Training Group

High5 Training Group logo
Nasza firma działa w branży szkoleniowej od 2006 roku. Szeroka oferta szkoleń umożliwia Państwu wybranie właściwych warsztatów odpowiadających pod względem tematycznym lub pełnionego aktualnie stanowiska pracy. Szkolenia firmy High 5 to przede wszystkim grupa doświadczonych trenerów i najwyższa jakość wykładów. Znajdziesz u nas szkolenia: kobieta w biznesie, asertywność w biznesie, rozwój osobisty, zarządzie zespołem i inne.

HSEC Sp. z o.o.

HSEC Sp. z o.o. logo
Jesteś tutaj, ponieważ potrzebujesz doświadczonych ludzi od prowadzenia szkoleń BHP, czy kursów pierwszej pomocy? Nie mogłeś zatem lepiej trafić, ponieważ od kilku lat działamy w branży jako firma HSEC i oferujemy naszym klientom wszystko co najlepsze pod względem tego typu działań. Dowiedz się więcej na stronie internetowej.

REKLAMA

pozyczka angielski

SERWISY TEMATYCZNE

icon Serwis Pizzerie Podkarpacie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Informator Podkarpacki
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Biura Podróży Podkarapcie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Nauka Jazdy Podkarapckie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Hotele Podkarapcie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

Nasi klienci