REKLAMA

WYRÓŻNIONE

icon Uczniowski Klub Sportowy „WODNIK”
(...)
Czytaj Więcej

icon ANGLOPHILE Galicyjska Szkoła Języka Angielskiego
(...)
Czytaj Więcej

AKTUALNOŚCI OD FIRM

Lista Firm

gwsp

gwsp logo
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości to pionierska uczelnia edukująca przyszłych ekonomistów, analityków oraz kierowników. Dostarcza specjalistyczną wiedzę teoretyczną, jednak zwłaszcza kładzie nacisk na zróżnicowane zajęcia praktyczne będące wstąpieniami do rół zawodowych. Szkoła proponuje studia licencjackie i podyplomowe zarówno w trybie dziennym, jak i niestacjonarnym. Jednak GWSP to nie wyłącznie studia, ale także mnóstwo rozlicznych szkoleń i warsztatów.

Happy Land

Happy Land logo
Kursy i korepetycje z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nowoczesne, naturalne metody nauki. W wakacje pólkolonie dla dzieci z językiem angielskim.

HBF Monika Gierczyńska

HBF Monika Gierczyńska logo
Firma LDRIVE oferuje naukę jazdy oraz kurs doszkalający dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z prowadzeniem samochodu. Nasze usługi odbywają się na najwyższym poziomie. Stramy się prowadzić naukę jazdy w sposób jasny i zrozumiały tak, żeby kursant wykonywał manewry na drodze z pełną świadomością. Nasza oferta składa się z 30 godzin teoretycznych i praktycznych, które można względem potrzeby poszerzać.

High5 Training Group

High5 Training Group logo
Nasza firma działa w branży szkoleniowej od 2006 roku. Szeroka oferta szkoleń umożliwia Państwu wybranie właściwych warsztatów odpowiadających pod względem tematycznym lub pełnionego aktualnie stanowiska pracy. Szkolenia firmy High 5 to przede wszystkim grupa doświadczonych trenerów i najwyższa jakość wykładów. Znajdziesz u nas szkolenia: kobieta w biznesie, asertywność w biznesie, rozwój osobisty, zarządzie zespołem i inne.

HSEC Sp. z o.o.

HSEC Sp. z o.o. logo
Jesteś tutaj, ponieważ potrzebujesz doświadczonych ludzi od prowadzenia szkoleń BHP, czy kursów pierwszej pomocy? Nie mogłeś zatem lepiej trafić, ponieważ od kilku lat działamy w branży jako firma HSEC i oferujemy naszym klientom wszystko co najlepsze pod względem tego typu działań. Dowiedz się więcej na stronie internetowej.

Idea Call Center Sp. z o.o.

Idea Call Center Sp. z o.o. logo
Nasze usługi obejmują pozyskanie i obsługę klienta, badania ilościowe i jakościowe, monitoring płatności oraz kompleksową obsługę w zakresie baz danych i wiele innych. Siedziba Idea Call Center mieści się w Radomiu. Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu jesteśmy skuteczni.

Infoss Sp. z o.o.

Infoss Sp. z o.o. logo
Każda strona, która ma być ciekawa dla odbiorców, powinna mieć przede wszystkim merytoryczny kontent. Jeśli takiego szukasz, zapraszamy do nas. W Infoss znamy się na tym doskonale, bo sami prowadzimy kilka różnych serwisów, które każdego dnia odwiedzane są przez tysiące internautów. Taki kontent proponujemy również i Tobie.

Interface s.c. Agata Zawierucha, Agnieszka Dudek

Interface s.c. Agata Zawierucha, Agnieszka Dudek logo
W naszej ofercie znajdziecie atrakcyjną ofertę szkoleń dla kobiet. W naszej akademii sukcesy szkolimy na wysokim poziomie. W ofercie znajdziecie takie szkolenia jak: Social media w małej firmie oraz Jak przezwyciężyć lęk i odejść z korporacji. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe kursy. Jesteśmy zespołem młodych i ambitnych kobiet, które potrafią zarażać optymizmem i przekazywać wartościową wiedzę w sposób przystępny i lekki. Zapraszamy.

JGL Logistics Wojtysiak Sp.j.

JGL Logistics Wojtysiak Sp.j. logo
JGL Logistics to wyspecjalizowany ośrodek szkoleniowy, który organizuje w całej Polsce kursy na operatora wózków widłowych. Posiadamy również kursy z zakresu obsługi podestów ruchomych i hydraulicznych dźwigów samochodowych. Bazujemy na nowoczesnych materiałach oraz na wystawianiu świadectw w językach obcych (bez dopłat). Posiadamy też umiejętności konserwacji wózków widłowych i je wynajmujemy na życzenie naszych klientów.

JPBC sp. z o.o. Tactical Academy sp. k.

JPBC sp. z o.o. Tactical Academy sp. k. logo
Przedstawiamy szkolenia strzeleckie, taktyczno – obronne, a także moduły powiązane z opieką nad rannymi w warunkach pola walki. Dzięki nam nauczycie się Państwo poruszać w trudniejszych warunkach. Nauczycie się posługiwać pistoletem i karabinem. Promujemy autorskie programy strzelania bojowego. Wyróżniamy się wieloma ciekawymi rozwiązaniami, a przede wszystkim bardzo doświadczoną kadrą.

REKLAMA

pozyczka angielski

SERWISY TEMATYCZNE

icon Serwis Pizzerie Podkarpacie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Informator Podkarpacki
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Biura Podróży Podkarapcie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Nauka Jazdy Podkarapckie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Hotele Podkarapcie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

Nasi klienci