REKLAMA

WYRÓŻNIONE

icon Copacabana
Zapraszamy serdecznie do naszego zajazdu Copacabana. Znakomita lokalizacja, dojazd i atrakcyjne położenie obiektu na t (...)
Czytaj Więcej

icon Hotel Antyczny Dwór
Witamy w Hotelu Antyczny Dwór, który położony jest 4km na północ od Rzeszowa w kierunku Warszawy w miejscowości R (...)
Czytaj Więcej

AKTUALNOŚCI OD FIRM

Lista Firm

« poprzednia123456789106768następna »

AGROSALON Alicja Augustyn-Zielińska

AGROSALON Alicja Augustyn-Zielińska logo
W firmie AGROSALON prowadzimy szkolenia i świadczymy dla klientów usługi florystyczno-ogrodnicze. Nasza oferta edukacyjna włącza szkolenia dotyczące tematyki florystyki, ogrodnictwa, makijażu, pedagogiki oraz przedsiębiorczości – współpracujemy też z Urzędami Pracy. Wykonujemy też na zamówienie dekoracje kwiatowe – ślubne, aranżacje kwiatowe wnętrz, dbamy o tereny zielone i ogrody kwiatowe. Zapraszamy do wybrania naszych usług!

Akademia Nauki

Akademia Nauki logo
Akademia Nauki w Olsztynie jest oddziałem największej w Polsce sieci edukacyjnej i oferuje kursy efektywnej nauki, szybkiego czytania, technik pamięciowych i robotyki. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w klasie, chętnie czytają, mają dobra pamięć i koncentrację.

ALFA - szkoła jazdy Warszawa

ALFA - szkoła jazdy Warszawa logo
Szkoła jazdy ALFA w Warszawie prowadzi kursy nauki jazdy dla osób zdających egzamin na prawo jazdy. Znakomita zdawalność i profesjonalizm.

ALX Sp. z o.o.

ALX Sp. z o.o. logo
Opracowując programy szkoleń, firma Alx wykorzystała doświadczenia jako pracodawców. Nie uczymy wyłącznie teorii, ani wyłącznie praktycznych schematów dla konkretnych sytuacji. Używając praktycznych przykładów i nowoczesnych, aktualnych technik, uczymy zjawisk i mechanizmów; przygotowujemy do samodzielnej analizy i przyszłej pracy.

ANACCO – Sebastian Trzaska

ANACCO – Sebastian Trzaska logo
Anacco jest firmą szkoleniowo doradczą z siedzibą w Krakowie. W propozycji firmy są szkolenie biznesowe oraz interpersonalne. Wiele informacji na temat organizowanych przez Anacco szkoleń znaleźć można na stronie www firmy anacco.pl.

Astrofox Sp. z.o.o

Astrofox Sp. z.o.o logo
Astrafox to firma, która posiada świetną kadrę specjalistów. Pozwala nam to działać na wielu różnych obszarach związanych z nowoczesną technologią. Podejmujemy się realizacją takich usług jak: wdrożenia systemów business inteligence, obsługą klientów w zakresie outsourcingu IT, wykonywaniu aplikacji czy też realizacji analizy predykcyjnej. Zapewniamy niskie ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Avalon - Szkoła Jezykowa

Avalon - Szkoła Jezykowa logo
Kursy języków obcych w Szkole Językowej Avalon w Lublinie - grupowe, indywidualne, firmowe, egzaminacyjne, maturalne, medycyna, prawo.

Avalon - Szkoła Językowa

Avalon - Szkoła Językowa logo
Kursy języka angielskiego w Szkole Języków Obcych Avalon w Lublinie - grupowe, indywidualne, firmowe, egzaminacyjne, maturalne, medycyna, prawo.

AVENHANSEN Sp. z o.o.

AVENHANSEN Sp. z o.o. logo
Nasza firma zajmuje się organizacją szkoleń biznesowych i doradztwem z dziedziny prawa, finansów, ekonomii, sprzedaży i marketingu i wielu innych. Trenerzy, których Państwu rekomendujemy, mają bardzo duże doświadczenie w przeprowadzaniu skutecznych szkoleń i są przygotowani, by spełniać Państwa wysokie wymagania oraz przekazywać wiedzę i umiejętności w sposób pasjonujący i przejrzysty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą.

BDO Sp. z o.o.

BDO Sp. z o.o. logo
Każdy z klientów biznesowych oraz prywatnych, którzy zainteresowani są szkoleniami stacjonarnymi w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku z zakresu rachunkowości czy zagadnień podatkowych, a nawet finansów przedsiębiorstw i controllingu coś dla siebie znajdzie w firmie BDO. Zapraszamy do długiej i owocnej współpracy.

« poprzednia123456789106768następna »

REKLAMA

pozyczka angielski

SERWISY TEMATYCZNE

icon Serwis Pizzerie Podkarpacie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Informator Podkarpacki
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Biura Podróży Podkarapcie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Nauka Jazdy Podkarapckie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Hotele Podkarapcie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

Nasi klienci