« poprzednia121678167916801681168216831684168516861687następna »

REKLAMA

WYRÓŻNIONE

icon INSIGNIO.PL Doradztwo Finansowe
Jesteśmy grupą niezależnych doradców finansowych. Pośrednikiem pomiędzy Klientem a ogromną liczbą instytucji fin (...)
Czytaj Więcej

icon Lekarz Ginekolog Rzeszów - lek. med. Sławomir Mitera
(...)
Czytaj Więcej

AKTUALNOŚCI OD FIRM

Sklep Bogusławie - błonnik dla koni
ul. Bolesława Krzywoustego 7,
72-112 Stepnica
Tel.: 609879435
Gospodarstwo Bogusławie oferuje naturalne pasze dla koni. Gospodarstwo położone jest w Stępnicy, w woj. zachodniopomorskim i produkuje starannie selekcjowane linie produktów, przygotowywane we wspołpracy ze specjalistami w żywieniu koni. Wszystkie sprzedawane partie paszy podlegają przebadaniu przez Wojewódzką Inspekcję Weterynaryjną i posiadają atesty dopuszczające je do obrotu. Gama produktów obejmuje kilka rodzajów pasz. Podstawowa mieszanka paszowa przeznaczona jest dla koni lekko i średnio pracujących. Składa się ona z granulatów z ziół, traw i lucerny a także zboża. Mieszankę można podawać zarówno jako musli bądź na mokro w formie meszu. Sieczka tradycyjna stanowi mieszankę 50 gatunków traw i ziół - stymuluje produkcję śliny i zalecana jest szczególnie w roli dodatku do pasz treściwych. Trawokulki produkowane są ze specjalnie suszonych traw i bogate są w włókna oraz białko.
 
Cemot
Spółdzielców 31d,
72-006 Mierzyn
Tel.: (91) 487 97 06
W naszej firmie Cemot mieszczącej się obok Szczecina już od wielu lat wykonujemy naprawy mechaniczne, diagnostykę komputerową oraz okresowe badania techniczne pojazdów. Pracują u nas zarówno doświadczeni mechanicy, jak i lakiernicy czy blacharze. Dajemy naszym klientom gwarancję wyposażenia stacji w urządzenia i sprzęt o wysokim poziomie technologicznym, jak i również wysokiego poziomu kwalifikacji naszych pracowników.
 
Lazur Apartamenty Domki Letniskowe
Nadmorska 90,
76-034 Sarbinowo
Tel.: Nie podano
Nasza firma Lazur proponuje swym klientom wyjątkowe noclegi w Sarbinowie. Można się u nas zdecydować między innymi na apartamenty położone przy samej plaży, na wydmie oraz domki letniskowe znajdujące się jedynie 200m oraz 300m od morza. Goście mogą się także zdecydować na komfortowe pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki dla dzieci do 4 lat. Przy pokojach znajduje się taras lub balkon.
 
Firma Audytorsko-Konsultingowa Per Saldo Sp. z o.o.
Henryka Pobożnego 5,
70-900 Szczecin
Tel.: (91) 433 51 27
Jesteśmy biegłymi rewidentami, którzy dla swych klientów przygotowują badania sprawozdań finansowych od ponad 20 lat. Trudnimy się przy tym pełną obsługą księgową w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych oraz księgi przychodów i rozchodów. Naszym klientom również doradzamy w zakresie finansów i księgowości. Jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalizm, terminowość, atrakcyjne ceny.
 
DepiLab Szczecin Prawobrzeże
Wiosenna 32,
70-807 Szczecin
Tel.: Nie podano
Przewagą depilacji laserowej nad tradycyjnymi metodami usuwania zbędnego owłosienia jest przede wszystkim jej efektywność – pożegnaj nadmierne owłosienie w DepiLab w Szczecinie raz na zawsze i olśniewaj gładką skórą. Inteligentna technologia laserów Soprano Ice Platinum oraz Motus AX umożliwia skuteczną i trwałą depilację wszystkich fototypów skóry i wszystkich rodzajów włosów.
 
Wynajem Domków Letniskowych Koralia
Południowa 27,
76-034 Sarbinowo
Tel.: Nie podano
Komfortowe i w pełni wyposażone domki letniskowe na wynajem w Sarbinowie. Jeśli wybierasz się z dziećmi nad polskie morze – koniecznie zajrzyj do ośrodka Koralia. To nowoczesne domki letniskowe, które charakteryzują się prostą architekturą. Wnętrza są przytulne i wyposażone w wysokim standardzie. Posiadają wszystko to, co niezbędne jest do wygodnego i bezproblemowego wypoczynku nad polskim morzem.
 
Warsztat samochodowy - klocki hamulcowe
Wernyhory 17,
71-240 Szczecin
Tel.: Nie podano
W naszej firmie zajmujemy się realizowaniem napraw samochodów. Działamy na terenie Szczecina, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie oferować szeroki asortyment realizowanych usług, które można sprawdzić za pośrednictwem warsztat.szn.pl. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić takie usługi jak między innymi wymiana klocków hamulcowych, wymian oleju w silniku, napełnianie klimatyzacji samochodowej, wymiana tłumików, przegląd samochodu przed zakupem.
 
Podzamcze Medycyna Estetyczna
Wielka Odrzańska 19LU/2,
70-535 Szczecin
Tel.: Nie podano
W ramach oferty naszego salonu PODZAMCZE MEDYCYNA ESTETYCZNA, który działa na terenie Szczecina jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi związane z wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej jak zabiegi upiększające. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie poszczególnych zabiegów zarówno w komfortowych warunkach, a jednocześnie z wykorzystaniem najnowszych metod dostępnych w medycynie estetycznej.
 
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Woronowicz
aleja Wojska Polskiego 11/3,
70-470 Szczecin
Tel.: 664 954 841
Adwokat jest osobą świadczącą wszelkiego rodzaju pomoc prawną, która polega przede wszystkim na udzielaniu osobom potrzebującym porad oraz pomocy prawnych, sporządzi też dla Ciebie opinie prawne oraz będzie reprezentował Cię przed urzędami i sądami. Adwokatów możemy nazwać obrońcami sądowymi. Kancelaria Adwokacka Pana Pawła, może się pochwalić dużym zadowoleniem swoich klientów. Świadczymy takie usługi jak: odszkodowania za opóźniony lub odwołany lot, odszkodowania komunikacyjne, odszkodowania majątkowe, rodo, windykacja należności, upadłość konsumencką i wiele więcej. Zapraszamy to naszej Kancelarii. Dane kontakowe: Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Woronowicz, Adres: aleja Wojska Polskiego 11/3, 70-470 Szczecin, Telefon: 664 954 841, Email: kancelaria@adwokat-woronowicz.pl
 
NordGklass Koszalin
Bohaterów Warszawy 11,
75-211 Koszalin
Tel.: 94 346 57 10
Serwis szyb samochodowych NordGlass Koszalin, to profesjonalna wymiana, montaż i naprawa szyb w każdym samochodzie. Expresowa naprawa lub montaż szyb następuje na miejscu, bez zbędnego oczekiwania.
 

REKLAMA

REKLAMA

pozyczka angielski

SERWISY TEMATYCZNE

icon Serwis Pizzerie Podkarpacie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Informator Podkarpacki
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Biura Podróży Podkarapcie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Nauka Jazdy Podkarapckie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Hotele Podkarapcie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

« poprzednia121678167916801681168216831684168516861687następna »

Nasi klienci