REKLAMA

WYRÓŻNIONE

icon Play Rzeszów
(...)
Czytaj Więcej

icon Ekostyl
(...)
Czytaj Więcej

AKTUALNOŚCI OD FIRM

Lista Firm

Ritual Cocktail Club

Ritual Cocktail Club logo
Wyjątkowy club Warsaw, wyjątkowy ludzie, niezapomniane imprezy. Ritual Cocktail Club to miejsce, gdzie spotkasz się z przyjaciółmi, umówisz z dziewczyną, czy zorganizujesz bachelor party warsaw. Najlepsze party Warsaw w mieście. Wiele polskich i zagranicznych gości. Niecodzienne atrakcje. Chlubą naszego klubu są drinki i koktajle o smaku niemożliwym do zdefiniowana. Zapraszamy.

Rock Discipline

Rock Discipline logo
Założycielami szkoły Rock Discipline są prawdziwi rockmani. To oni uczą w niej nauki gry na gitarze elektrycznej, klasycznej, akustycznej i basowej. Prowadzą też zajęcia z nauki gry na perkusji. Program nauczania łączący teorię z praktyką jest zawsze dopasowywany do indywidualnych umiejętności uczniów. Szkoła ma swoja placówkę w Lublinie.

Scena klub

Scena klub logo
Klub Muzyczny Scena usytuowany jest nad Zatoką Gdańską w samym centrum Sopotu. Ma on cztery sale z zapleczem technicznym i gastronomicznym oraz z dobrym oświetleniem. Klub organizuje koncerty, spotkania autorskie, rozmaite imprezy muzyczne. Osoby zainteresowane bieżącą informacją znajdą ją na stronie internetowej klubu. Goście mają do wyboru cztery pomieszczenia: salę koncertową, sale VIP, salę klubową oraz widok z balkonu lub tarasu.

sheesha.pl

sheesha.pl logo
Wszyscy goście klubu znanego jako Szisza lounge mają możliwość bawienia się przy atrakcyjnej muzyce latynoskiej, klubowej, orientalnej oraz R&B. Imprezy organizowane są w stylu krajów arabskich, więc jest to idealny wybór dla osób, którym znudziły się standardowe zabawy klubowe. Podczas imprez można słuchać muzyki granej przez wielu ciekawych DJ-ów z krajowej i międzynarodowej czołówki.

Sklep F3M modelarski

Sklep F3M modelarski logo
Sklep z akcesoriami dla pasjonatów modelarstwa. Na wyposażeniu sklepu znajdują się również przybry i materiały dla plastyków.

Skydive.pl Sp. z o.o.

Skydive.pl Sp. z o.o. logo
W naszej ofercie znajdą Państwo skoki w tandemie przeznaczone dla każdego. Jeśli chcesz poczuć adrenalinę i świetnie się zabawić – zapraszamy. Skaczemy w takich miastach Polski jak: Zielona Góra, Włocławek, Wrocław, Szczecin, Gdańsk. Skok w tandemie można zarezerwować online. W razie pytań, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji. Już dziś zarezerwuj termin i pozwól sobie spełnić marzenia.

Studiorondo.pl

Studiorondo.pl logo
W Studio Rondo od 10 lat specjalizujemy się w realizowaniu produkcji filmowej. Jesteśmy w stanie zapewnić zrealizowanie produkcji filmowej począwszy od koncepcji, poprzez kreację zdjęć, aż po montaż i premierę. Zapewniamy produkcję między innymi filmów animowanych czy reklamowych. W naszej firmie posiadamy montażownie 4K zlokalizowane na terenie Warszawy, gdzie jesteśmy w stanie realizować animacje a także postprodukcję.

Szkoła Tańca GRYF

Szkoła Tańca GRYF logo
Gryf to szkoła tańca działająca na terenie Szczecina. Uczymy tańczyć głównie pary młode. Wyszkoliliśmy już ponad 2000 nowożeńców. Możemy zaproponować naukę tańców latynoamerykańskich, użytkowych, standardowych. Prowadzimy szkołę w trybie zajęć indywidualnych lub grupowych. Udzielamy również rad dotyczących właściwego ubioru i przygotowania do pierwszego tańca.

Tatau Pub

Tatau Pub logo
Jesteśmy pierwszym i jedynym Pubem o tematyce tatuażu w Polsce. Oferujemy najlepsze burgery w Rzeszowie.

Trattoriarucola.pl

Trattoriarucola.pl logo
Trattoria Rucola to restauracja włoska. Mamy trzy lokale w Warszawie. Dzięki nam spróbujecie Państwo oryginalnego wina włoskiego, poznacie prawdziwe pizze, dania mięsne powiązane z potencjałem kuchni śródziemnomorskiej. Latem przyjmujemy klientów w atrakcyjnych ogródkach, udostępniamy internet bezprzewodowy i kącik zabaw dla najmłodszych. Wygląd potraw prezentujemy dokładnie na stronie.

REKLAMA

pozyczka angielski

SERWISY TEMATYCZNE

icon Serwis Pizzerie Podkarpacie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Informator Podkarpacki
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Biura Podróży Podkarapcie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Nauka Jazdy Podkarapckie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Hotele Podkarapcie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

Nasi klienci