REKLAMA

WYRÓŻNIONE

icon Keks
Cukiernię „KEKS” założyli Państwo Agata i Antoni Śliż wraz z córkami i zięciami w 1992 roku, w małej miejsc (...)
Czytaj Więcej

icon MINISOFT
(...)
Czytaj Więcej

AKTUALNOŚCI OD FIRM

Lista Firm

Art Vending

Art Vending logo
Art Vending to doświadczona agencja pracy tymczasowej. Działamy na co dzień w Warszawie. Dysponujemy pracownikami z kraju oraz zza granicy do wielu zróżnicowanych projektów. Prowadzimy przemyślaną rekrutację. Dbamy o kwestie formalne przy zatrudnianiu pracownika. Realizujemy programy szkoleniowe zgodnie z założonym projektem. Gwarantujemy w pełni legalne, dogodne zatrudnienie.

Bambino Igor Zbrzeski

Bambino Igor Zbrzeski logo
„Bambino” jest niepublicznym przedszkolem o profilu sportowym zlokalizowanym na warszawskim Ursynowie (ul. Rakietników 15). Zapraszamy wszystkich rodziców poszukujących przyjaznej i nowocześnie wyposażonej placówki przedszkolnej. Dzieciom zapewniamy opiekę najlepszej kadry pedagogicznej – nauczycieli wychowania przedszkolnego, muzyki i języka angielskiego, trenerów oraz logopedów. Do dyspozycji maluchów pozostają sale wyposażone w nowoczesne pomoce naukowe oraz szereg kącików zainteresowań. Ponadto dysponujemy własną salą gimnastyczną oraz dużym ogrodem, gdzie w sezonie prowadzimy zajęcia na świeżym powietrzu. Szczególną wagę przykładamy także do odpowiedniej diety dla przedszkolaków – gwarantujemy świeże posiłki zapewniające wszystkie składniki odżywcze (plan żywieniowy układa wykwalifikowany dietetyk). Przygotowaliśmy również szereg zajęć dodatkowych (język angielski, taniec, rytmika, fun-judo, nauka jazdy na łyżwach i rolkach).

Capital Work Sp. z o.o.

Capital Work Sp. z o.o. logo
Capital Work to propozycja wsparcia dla osób niepełnosprawnych szukających zatrudnienia. Nasza obsługa skierowana jest do firm, które oczekują wsparcia w tym zakresie, które będzie związane również z załatwieniem spraw formalnych, które są z tym związane. Gwarantujemy sprawne załatwienie każdej sprawy, która będzie się wiązać ze sprawami formalnymi przy zatrudnieniu niepełnosprawnych, co będzie dawało firmie pewne korzyści.

Centrum Wspierania Rozwoju Dobry Start

Centrum Wspierania Rozwoju Dobry Start logo
Dobry Start jest przedszkolem, w którym możliwa jest terapia autyzmu. Mamy odpowiedni zespół, żeby zaopiekować się Twoim dzieckiem – pracują u nas osoby wykwalifikowane z pasją i niezbędną energią oraz empatią. Wykorzystujemy metody terapii w oparciu o narzędzia VB-MAPP. Jeśli poszukujesz przedszkola dla dzieci z autyzmem w Warszawie nie musisz szukać dłużej – wybierz Dobry Start dla swojej pociechy.

Fundacja Ktoś

Fundacja Ktoś logo
Często można spotkać się z rozumowaniem, iż niepełnosprawni ludzie nie nadają się do pracy, że nie ma dla nich miejsc, a jest to nieprawda. Dla każdego z takich ludzi przyszłość może okazać się dobra i pełna wrażeń. Pomagamy, wspieramy i uczymy, tak działa Fundacja Ktoś, gdyż niepełnosprawność nie jest w stanie skreślić żadnego człowieka.

FUTURE OPTIONS - opieka nad osobami starszymi

FUTURE OPTIONS - opieka nad osobami starszymi logo
Future Options specjalizuje się w świadczeniu usług paramedycznych z zakresu opieki nad osobami starszymi, chorymi oraz niepełnosprawnymi.

gefest.pl

gefest.pl logo
Nasz portal powstał, aby pomóc osobom z krajów rosyjskojęzycznych znaleźć pracę. Dzięki nam każdy może znaleźć pracodawcę, który zaoferuje najlepsze warunki pracy. Dodatkowo znajdują się u nas także ogłoszenia dotyczących najtańszych hosteli. Gwarantujemy, że dzięki publikowanym u nas ogłoszeniom każdy może znaleźć pracę. Oczywiście wspieramy także osoby porozumiewające się po polsku oraz ukraińsku.

HUSARIA Całodobowy Dom Opieki

HUSARIA Całodobowy Dom Opieki logo
Jesteśmy kameralnym domem opieki. Specjalizujemy się w opiece nad seniorami i osobami niepełnosprawnymi. Naszym domownikom oferujemy komfortowe pokoje w pozbawionym barier architektonicznych budynku, pełne wyżywienie z gotowane na miejscu oraz opiekę medyczną. Sprawdź nas i przekonaj się sam już dziś!

Intensive Group Sp. z o.o.

Intensive Group Sp. z o.o. logo
Wsparcie kadrowo – płacowe, obsługa księgowa, outsourcing pracowniczy, pośrednictwo pracy – to wszystko i jeszcze więcej może zaoferować Tobie i Twojej firmie zespół Intensive Group. Wieloletnie doświadczenie oraz rzetelne podejście to gwarancja skutecznego działania. Poznaj szczegóły oferty na stronie internetowej https://www.intensive-group.pl/.

REKLAMA

pozyczka angielski

SERWISY TEMATYCZNE

icon Serwis Pizzerie Podkarpacie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Informator Podkarpacki
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Biura Podróży Podkarapcie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Nauka Jazdy Podkarapckie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

icon Hotele Podkarapcie
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Odwiedź Odwiedź

Nasi klienci